Зарядний Пристрій Proove Pulsar 65W (Type-C + USB) + вбудований Type-C кабель black

749 ₴
- В наявності
- Код: CCPR65110001
+380636910844
- +380 (63) 691-08-44Менеджер
- +380 (97) 782-91-46
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Proove Pulsar 65W — заряд під рукою!
Основні характеристики:
- Матеріал: PC;
- Вхід: DC 12/24V;
- Виходи: Type-C, Type-C, USB;
- Протоколи швидкого заряджання: QC, PD;
- Вихідна потужність:
- Type-C: DC 5V/2.4A, 9V/2.22A, 12V/1.67A (20W);
- USB: DC 5V/2.4A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W);
- Кабель Type-C: DC 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/2.25A (45W);
- Кабель Type-C+Type-C/USB: 65W;
- Довжина кабелю: 75 см;
- Розмір продукту: 85х46х50мм;
- Вага: 64 г.
Швидкість
Потужність 65W і підтримка сучасних протоколів швидкого заряджання дають змогу ефективно заряджати смартфони, планшети, ноутбуки та інші ґаджети навіть у дорозі. Наявність портів Type-C і USB забезпечує одночасне під'єднання декількох пристроїв, а вбудований Type-C кабель робить використання ще зручнішим і швидшим.
Безпека
Пристрій обладнаний інтелектуальною системою захисту, яка автоматично регулює подавання струму та напруги відповідно до потреб під'єднаних ґаджетів. Це допомагає уникнути перегрівання, перенапруги, короткого замикання та перевантаження. Надійна конструкція та якісні матеріали гарантують стабільну й безпечну роботу навіть у разі тривалого використання.
Основні характеристики:
- Матеріал: PC;
- Вхід: DC 12/24V;
- Виходи: Type-C, Type-C, USB;
- Протоколи швидкого заряджання: QC, PD;
- Вихідна потужність:
- Type-C: DC 5V/2.4A, 9V/2.22A, 12V/1.67A (20W);
- USB: DC 5V/2.4A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W);
- Кабель Type-C: DC 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/2.25A (45W);
- Кабель Type-C+Type-C/USB: 65W;
- Довжина кабелю: 75 см;
- Розмір продукту: 85х46х50мм;
- Вага: 64 г.
Швидкість
Потужність 65W і підтримка сучасних протоколів швидкого заряджання дають змогу ефективно заряджати смартфони, планшети, ноутбуки та інші ґаджети навіть у дорозі. Наявність портів Type-C і USB забезпечує одночасне під'єднання декількох пристроїв, а вбудований Type-C кабель робить використання ще зручнішим і швидшим.
Безпека
Пристрій обладнаний інтелектуальною системою захисту, яка автоматично регулює подавання струму та напруги відповідно до потреб під'єднаних ґаджетів. Це допомагає уникнути перегрівання, перенапруги, короткого замикання та перевантаження. Надійна конструкція та якісні матеріали гарантують стабільну й безпечну роботу навіть у разі тривалого використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Автомобільний |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Потужність | 65 Вт |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Довжина кабелю | 750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Так |
| Дизайн | black |
| Матеріал | PC |
| Протоколи швидкого заряджання | PD, QC |
- Ціна: 749 ₴









