Зарядний Пристрій Proove Hammer 81W (Type-C + USB) + вбудований Type-C кабель black
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Proove Hammer 81W — енергія для ґаджетів!
Основні характеристики:
- Матеріал: PC +цинковий сплав;
- Вхід: DC 12/24V;
- Виходи: Type-C, Type-C, USB;
- Протоколи швидкого заряджання: QC, PD;
- Вихідна потужність:
- Type-C: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A (36W);
- USB: DC 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A (36W);
- Кабель Type-C: DC 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/2.25A (45W);
- Кабель Type-C+Type-C/USB: 81W;
- Довжина кабелю: 77см;
- Розмір продукту: 52.5x52.5x86.5мм;
- Вес: 98.6 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Автомобільний |
| Вихідна потужність | 81 Вт |
| Потужність | 81 Вт |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Кількість роз'ємів | 3 |
| Довжина кабелю | 770 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Так |
| Дизайн | black |
| Матеріал | PC + zinc alloy |
| Протоколи швидкого заряджання | PD, QC |
- Ціна: 999 ₴











