Бездротова ігрова миша Proove Gaming RC Raider 8K white/purple (WMRR00122017)

3 899 ₴
- В наявності
- Код: WMRR00122017
+380636910844
- +380 (63) 691-08-44Менеджер
- +380 (97) 782-91-46
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Proove Gaming RC Raider 8K — все для максимальної переваги в грі!
Серія Proove Gaming змінить ігровий досвід справжніх геймерів раз і назавжди. Висока якість, комфорт, увага до деталей створюють ідеальну комп'ютерну периферію й занурюють у всесвіт найулюбленіших ігор.
Основні характеристики:
- Матеріал: ABS;
- Матеріал глайди миші: PTFE;
- Кількість кнопок: 6;
- Тип кнопок: Omron;
- Термін експлуатації кнопок: 100 мільйонів натискань;
- Сенсор: PAW3950;
- Чутливість: 800-32000DPI;
- Пришвидшення: 50G;
- Час відгуку:
Дротовий: до 1000 Гц/с (136 год);
Бездротовий: до 8000 Гц/с (46 год);
- Енкодер: TTC Gold Dustproof;
- Тип акумулятора: полімер;
- Ємність акумулятора: 500 мА·год;
- Час заряджання: ~2 год;
- Тип з'єднання: 2.4ГГц + BT + USB;
- Функції: Hot Swap;
- Розмір продукту: 126x64x40 мм;
- Вага: 62г.
Дизайн
Proove Gaming RC Raider створена для динамічної гри — з ергономічним корпусом, глайдами з PTFE для легкого ковзання і вагою всього 62 г. Має стриманий, але стильний дизайн, який сподобається геймерам.
Матеріал
Корпус із міцного ABS-пластику доповнений глайдами з PTFE для максимально плавного руху. Перемикачі Omron мають ресурс 100 мільйонів натискань, а TTC Gold Dustproof енкодер забезпечує точне прокручування навіть під навантаженням.
Практичність
Сенсор PAW3950 підтримує чутливість до 32000 DPI та прискорення 50G. Частота опитування до 8000 Гц у бездротовому режимі та 1000 Гц у дротовому. А ще тут є Hot Swap — можливість швидко змінювати перемикачі без викрутки. Миша сумісна з усіма сучасними платформами та має 3 типи під'єднання: 2.4 ГГц, Bluetooth і USB.
Серія Proove Gaming змінить ігровий досвід справжніх геймерів раз і назавжди. Висока якість, комфорт, увага до деталей створюють ідеальну комп'ютерну периферію й занурюють у всесвіт найулюбленіших ігор.
Основні характеристики:
- Матеріал: ABS;
- Матеріал глайди миші: PTFE;
- Кількість кнопок: 6;
- Тип кнопок: Omron;
- Термін експлуатації кнопок: 100 мільйонів натискань;
- Сенсор: PAW3950;
- Чутливість: 800-32000DPI;
- Пришвидшення: 50G;
- Час відгуку:
Дротовий: до 1000 Гц/с (136 год);
Бездротовий: до 8000 Гц/с (46 год);
- Енкодер: TTC Gold Dustproof;
- Тип акумулятора: полімер;
- Ємність акумулятора: 500 мА·год;
- Час заряджання: ~2 год;
- Тип з'єднання: 2.4ГГц + BT + USB;
- Функції: Hot Swap;
- Розмір продукту: 126x64x40 мм;
- Вага: 62г.
Дизайн
Proove Gaming RC Raider створена для динамічної гри — з ергономічним корпусом, глайдами з PTFE для легкого ковзання і вагою всього 62 г. Має стриманий, але стильний дизайн, який сподобається геймерам.
Матеріал
Корпус із міцного ABS-пластику доповнений глайдами з PTFE для максимально плавного руху. Перемикачі Omron мають ресурс 100 мільйонів натискань, а TTC Gold Dustproof енкодер забезпечує точне прокручування навіть під навантаженням.
Практичність
Сенсор PAW3950 підтримує чутливість до 32000 DPI та прискорення 50G. Частота опитування до 8000 Гц у бездротовому режимі та 1000 Гц у дротовому. А ще тут є Hot Swap — можливість швидко змінювати перемикачі без викрутки. Миша сумісна з усіма сучасними платформами та має 3 типи під'єднання: 2.4 ГГц, Bluetooth і USB.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 32000 dpi |
| Довжина | 126 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 62 г |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Вбудований акумулятор |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 6 |
| Користувацькі характеристики | |
| Дизайн | white/purple |
| Матеріал | ABS |
| Сумісні пристрої | Комп'ютер |
| Типи під'єднання | 2.4GHz + BT + USB |
| Ємність батареї | 500 mAh |
| Вага пристрою | 62 g |
- Ціна: 3 899 ₴









