Бездротова ігрова миша Proove Gaming Jester 8K with Charging Dock black/purple

3 399 ₴
- В наявності
- Код: WMJSCD022016
+380636910844
- +380 (63) 691-08-44Менеджер
- +380 (97) 782-91-46
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Proove Gaming Jester 8K with Charging Dock — миша, яка грає на правильному боці!
Серія Proove Gaming змінить ігровий досвід справжніх геймерів раз і назавжди. Висока якість, комфорт, увага до деталей створюють ідеальну комп'ютерну периферію та занурюють у всесвіт улюблених ігор.
Основні характеристики:
- Матеріал: ABS;
- Кількість кнопок: 7;
- Тип кнопок: Omron (100 мільйонів);
- Сенсор: PAW3395;
- Чутливість: 800-26000DPI;
- Пришвидшення: 50G;
- Час відгуку: Дротовий: до 8000 Гц/с;
- Бездротовий: до 8000 Гц/с;
- Енкодер: TTC Gold Dustproof;
- Порт: Type-C;
- Тип акумулятора: полімер;
- Ємність акумулятора: 500 мА·год;
- Час роботи: 1000Гц/с: 140 год;
- 8000 Гц/с: 30 год;
- Час заряджання: ~2 год;
- Тип підключення: 2.4ГГц + BT + USB;
- Функції: OLED-дисплей;
- Кабель: Type-C;
- Довжина кабелю: 1.6м;
- Сумісні ОС: Windows, Linux, MacOS;
- Розмір продукту: 120.3x61.5x37.6мм;
- Вага: 56±3г.
Дизайн
Легка й ергономічна форма забезпечує комфорт навіть під час тривалих ігрових сесій. Мінімалістичний геймерський стиль доповнюється OLED-дисплеєм, який надає пристрою сучасного вигляду та забезпечує інформативність.
Матеріали
Міцний ABS-пластик гарантує довговічність і зносостійкість. Якісні перемикачі Omron і енкодер TTC забезпечують точність і надійність кожного кліка.
Практичність
Підтримка трьох типів під'єднання дає максимальну свободу використання. Висока автономність і швидке заряджання дають змогу грати без перерв, а ультралегка вага підвищує контроль і точність у грі. У комплекті спеціальна зарядна станція для комфортної гри в бездротовому режимі.
Серія Proove Gaming змінить ігровий досвід справжніх геймерів раз і назавжди. Висока якість, комфорт, увага до деталей створюють ідеальну комп'ютерну периферію та занурюють у всесвіт улюблених ігор.
Основні характеристики:
- Матеріал: ABS;
- Кількість кнопок: 7;
- Тип кнопок: Omron (100 мільйонів);
- Сенсор: PAW3395;
- Чутливість: 800-26000DPI;
- Пришвидшення: 50G;
- Час відгуку: Дротовий: до 8000 Гц/с;
- Бездротовий: до 8000 Гц/с;
- Енкодер: TTC Gold Dustproof;
- Порт: Type-C;
- Тип акумулятора: полімер;
- Ємність акумулятора: 500 мА·год;
- Час роботи: 1000Гц/с: 140 год;
- 8000 Гц/с: 30 год;
- Час заряджання: ~2 год;
- Тип підключення: 2.4ГГц + BT + USB;
- Функції: OLED-дисплей;
- Кабель: Type-C;
- Довжина кабелю: 1.6м;
- Сумісні ОС: Windows, Linux, MacOS;
- Розмір продукту: 120.3x61.5x37.6мм;
- Вага: 56±3г.
Дизайн
Легка й ергономічна форма забезпечує комфорт навіть під час тривалих ігрових сесій. Мінімалістичний геймерський стиль доповнюється OLED-дисплеєм, який надає пристрою сучасного вигляду та забезпечує інформативність.
Матеріали
Міцний ABS-пластик гарантує довговічність і зносостійкість. Якісні перемикачі Omron і енкодер TTC забезпечують точність і надійність кожного кліка.
Практичність
Підтримка трьох типів під'єднання дає максимальну свободу використання. Висока автономність і швидке заряджання дають змогу грати без перерв, а ультралегка вага підвищує контроль і точність у грі. У комплекті спеціальна зарядна станція для комфортної гри в бездротовому режимі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 26000 dpi |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Висота | 37 мм |
| Вага | 56 г |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Вбудований акумулятор |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 7 |
| Користувацькі характеристики | |
| Дизайн | black/purple |
| Матеріал | ABS |
| Сумісні пристрої | Комп'ютер |
| Типи під'єднання | 2.4G + BT + USB |
| Ємність батареї | 500 mAh |
| Вага пристрою | 56±3 г |
- Ціна: 3 399 ₴






