Портативна акустика Proove Rumble 20W (APP) black

2 499 ₴
- В наявності
- Код: PSRM2001AP01
+380636910844
- +380 (63) 691-08-44Менеджер
- +380 (97) 782-91-46
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Proove Rumble 20W — звук, який наповнює простір!
Основні характеристики:
- Матеріал: ABS+PP;
- Версія Bluetooth: 5.4;
- Розмір динаміків: 1.7";
- Потужність динаміків: 10Wx2;
- Максимальна потужність: 20W;
- Порт: Type-C;
- Аудіорежим: BT, TF, USB, Auroplay;
- Аудіоформат: ±85дБ;
- Ємність акумулятора: 3000 мА·год;
- Час роботи (підсвітка вимкнена): 8 год (70% гучності);
- Час заряджання акумулятора: 3 год;
- Радіус під'єднання: до 10 м;
- Тип захисту: IPX5;
- Діапазон частот: 20Гц-20кГц;
- Розмір продукту: 187x71x71мм;
- Вага: 408.5г.
Розумне керування
Колонка підтримує керування через мобільний застосунок Proove. Міняйте режими відтворення, настроюйте звук і контролюйте роботу пристрою зі смартфона. Обладнана Bluetooth 5.4, який відповідає за стабільне бездротове з'єднання. Особливістю моделі Rumble є вбудована технологія Auracast, яка дає змогу транслювати звук відразу на кілька сумісних колонок.
Дизайн
Корпус із захистом IPX4 робить цю колонку стійкою до бризок. Її можна використовувати під час занять спортом, басейну та на природі. Вбудована LED-підсвітка додає атмосферності, а ергономічна форма з ручкою спрощує транспортування.
Основні характеристики:
- Матеріал: ABS+PP;
- Версія Bluetooth: 5.4;
- Розмір динаміків: 1.7";
- Потужність динаміків: 10Wx2;
- Максимальна потужність: 20W;
- Порт: Type-C;
- Аудіорежим: BT, TF, USB, Auroplay;
- Аудіоформат: ±85дБ;
- Ємність акумулятора: 3000 мА·год;
- Час роботи (підсвітка вимкнена): 8 год (70% гучності);
- Час заряджання акумулятора: 3 год;
- Радіус під'єднання: до 10 м;
- Тип захисту: IPX5;
- Діапазон частот: 20Гц-20кГц;
- Розмір продукту: 187x71x71мм;
- Вага: 408.5г.
Розумне керування
Колонка підтримує керування через мобільний застосунок Proove. Міняйте режими відтворення, настроюйте звук і контролюйте роботу пристрою зі смартфона. Обладнана Bluetooth 5.4, який відповідає за стабільне бездротове з'єднання. Особливістю моделі Rumble є вбудована технологія Auracast, яка дає змогу транслювати звук відразу на кілька сумісних колонок.
Дизайн
Корпус із захистом IPX4 робить цю колонку стійкою до бризок. Її можна використовувати під час занять спортом, басейну та на природі. Вбудована LED-підсвітка додає атмосферності, а ергономічна форма з ручкою спрощує транспортування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Чутливість | 85 дБ |
| Інтерфейси | USB, Type-C |
| Мінімальна частота | 20 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card |
| Особливості | Зарядка плеєра/смартфона, Функція гучного зв'язку |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Час автономної роботи | 8 годин |
| Ступінь захисту | IPX5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 187 мм |
| Висота | 71 мм |
| Глибина | 71 мм |
| Вага | 0.41 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Дизайн | black |
| Виходи | Type-C |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
- Ціна: 2 499 ₴










