Трипод Proove Strix (1810mm) black
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Proove Strix — надійна опора для знімання!
Основні характеристики:
- Матеріал: ABS + алюмінієвий сплав;
- Кріплення смартфона: механічний затискач;
- Довжина в складеному вигляді: 350мм;
- Довжина в розкладеному вигляді: 1810мм;
- Розмір продукту: 87x40.5x350 мм;
- Вага: 485г.
Надійність
Основа виготовлена з міцного алюмінієвого сплаву. Воно витримує активне використання й надійно утримує смартфон за допомогою механічного затискача. Телескопічна стійка розсувається до 1810 мм.
Зручність у використанні
У комплекті є зручний Bluetooth-пульт для дистанційного знімання. Пульт має функцію енергоощадження й сам вимикається через 5 хвилин бездіяльності. У складеному вигляді пристрій має довжину лише 350 мм.
Основні характеристики:
- Матеріал: ABS + алюмінієвий сплав;
- Кріплення смартфона: механічний затискач;
- Довжина в складеному вигляді: 350мм;
- Довжина в розкладеному вигляді: 1810мм;
- Розмір продукту: 87x40.5x350 мм;
- Вага: 485г.
Надійність
Основа виготовлена з міцного алюмінієвого сплаву. Воно витримує активне використання й надійно утримує смартфон за допомогою механічного затискача. Телескопічна стійка розсувається до 1810 мм.
Зручність у використанні
У комплекті є зручний Bluetooth-пульт для дистанційного знімання. Пульт має функцію енергоощадження й сам вимикається через 5 хвилин бездіяльності. У складеному вигляді пристрій має довжину лише 350 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 1810 мм |
| Особливості | Дистанційне управління |
| Вага | 0.485 кг |
| Довжина у складеному стані | 350 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Дизайн | black |
- Ціна: 1 699 ₴











