Портативна акустика Proove SoundTrap III 30W (APP) black (PSST3001AP01)

3 399 ₴
- В наявності
- Код: PSST3001AP01
- +380 (63) 691-08-44Менеджер
- +380 (97) 782-91-46
Портативна акустика Proove SoundTrap 3 30W — поринь у світ музики!
Основні характеристики:
- Матеріал: TPU+метал;
- Версія Bluetooth: 5.3;
- Розмір динаміка: 1.75"x2;
- Потужність динаміка: 15Wх2;
- Максимальна потужність: 30W;
- Порт: Type-C;
- Аудіорежим: BT, TF, AUX, TWS;
- Діапазон звуку: ±85дБ;
- Ємність акумулятора: 5200 мА·год;
- Час роботи: 9 год (70% гучності);
- Час заряджання акумулятора: 3.5 год;
- Радіус під'єднання: до 10 м;
- Діапазон частот: 20Гц-20кГц;
- Розмір продукту: 200х85х83мм;
- Вага: 753г.
Дизайн
Колонка Proove SoundTrap 3 30W має не тільки якісний звук, а й стильний дизайн! Пристрій обладнаний підсвіткою RGB, підставками на гумовій основі, а чорний колір гармонійно поєднується з яскравими відтінками. Металевий корпус і якісний матеріал пластику гарантують довготривале використання пристрою, а блакитний гачок ідеально доповнює конструкцію, забезпечуючи комфортне використання.
Якість звуку
Портативна акустика Proove SoundTrap 3 30W обладнана потужними динаміками, що забезпечить якісний звук і комфортне використання. Виріб має діапазон частот 20-20000 Гц, а також потужність звуку в ±85dB, завдяки чому передає чистий, якісний звук.
Тривалість роботи
Пристрій має ємність батареї 5300 мА·год, а отже, працює без перебою впродовж 9 годин. Радіус роботи колонки досягає 10 метрів, що дає змогу слухати улюблену музику без зайвих перешкод і хвилювань. У разі розряджання пристрою не втрачається якість звуку. Крім того, пристрій водостійкий: колонка має захист IPx7, а це означає, що у разі потрапляння води на портативну акустику вона продовжить працювати.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 30 Вт |
| Тип живлення | USB Type-C, Акумулятор |
| Інтерфейси | Type-C, jack 3.5 мм, AUX-вхід |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card |
| Особливості | Еквалайзер, Функція гучного зв'язку |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Час автономної роботи | 9 годин |
| Ступінь захисту | IPX6 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 85 мм |
| Глибина | 83 мм |
| Вага | 0.753 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Дизайн | black |
- Ціна: 3 399 ₴






