Зарядний Пристрій Baseus PicoGo AE21 100W (2Type-C + USB) + Кабель Type-C to Type-C 100W (1.5m) black (E0121B00)

3 999 ₴
- В наявності
- Код: E0121B00
+380636910844
- +380 (63) 691-08-44Менеджер
- +380 (97) 782-91-46
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Baseus PicoGo AE21 100W (2Type-C + USB) + Кабель Type-C to Type-C 100W — зарядний пристрій і кабель!
Основні характеристики:
- Матеріал: термостійкий пластик;
- Кількість портів: 2хType-C + 1хUSB;
- Максимальна потужність: 100W (PD);
- Максимальна сила струму: до 5А;
- Протоколи швидкого заряджання Power Delivery 3.0, Quick Charge, SCP;
- Вбудований дисплей;
- Довжина кабелю: 1.5 м
Конструкція
Зарядний пристрій виготовлений із використанням GaN технології, що дає змогу зробити корпус компактним без втрати потужності. Обладнане інформативним дисплеєм і продуманим розташуванням портів для зручного під'єднання декількох пристроїв.
Особливості
Підтримує одночасне заряджання до трьох пристроїв із розумним розподілом потужності між портами. Забезпечує швидке й безпечне заряджання завдяки сучасним протоколам і автоматичному регулюванню параметрів під кожен ґаджет.
Основні характеристики:
- Матеріал: термостійкий пластик;
- Кількість портів: 2хType-C + 1хUSB;
- Максимальна потужність: 100W (PD);
- Максимальна сила струму: до 5А;
- Протоколи швидкого заряджання Power Delivery 3.0, Quick Charge, SCP;
- Вбудований дисплей;
- Довжина кабелю: 1.5 м
Конструкція
Зарядний пристрій виготовлений із використанням GaN технології, що дає змогу зробити корпус компактним без втрати потужності. Обладнане інформативним дисплеєм і продуманим розташуванням портів для зручного під'єднання декількох пристроїв.
Особливості
Підтримує одночасне заряджання до трьох пристроїв із розумним розподілом потужності між портами. Забезпечує швидке й безпечне заряджання завдяки сучасним протоколам і автоматичному регулюванню параметрів під кожен ґаджет.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Потужність | 100 Вт |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 3 |
| Довжина кабелю | 1500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Так |
| Функція бездротового заряджання | Ні |
| Дизайн | black |
| Кабель у комплекті | Type-C to Type-C |
| Потужність кабелю | 100W |
- Ціна: 3 999 ₴



