Зарядний пристрій Baseus Palm Fast Charger 20W (Type-C) + Кабель Type-C to Lightning 20W (1m) black (E0116401)

699 ₴
- В наявності
- Код: E0116401
+380636910844
- +380 (63) 691-08-44Менеджер
- +380 (97) 782-91-46
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Baseus Palm Fast Charger 20W (Type-C) + Кабель Type-C to Lightning 20W – усе необхідне!
Основні характеристики:
- Матеріал: вогнестійкий ABS + PC пластик;
- Кількість портів: 1хType-C;
- Максимальна потужність: 20W (PD);
- Максимальна сила струму: до 3A;
- Підтримує протоколи швидкої зарядки Power Delivery 3.0, Quick Charge;
- Довжина кабелю: 1м.
Конструкція
Зарядний пристрій виконаний у компактному корпусі з термостійкого пластику, що забезпечує безпечну роботу та захист від перегріву. Продуманий дизайн і невеликі розміри дозволяють зручно використовувати його вдома або брати із собою в дорогу.
Особливості
Підтримує швидку зарядку до 20W, що дозволяє ефективно заряджати сучасні смартфони та інші гаджети. У комплекті кабель Type-C to Lightning, що дає можливість одразу використовувати зарядний пристрій без додаткових аксесуарів.
Основні характеристики:
- Матеріал: вогнестійкий ABS + PC пластик;
- Кількість портів: 1хType-C;
- Максимальна потужність: 20W (PD);
- Максимальна сила струму: до 3A;
- Підтримує протоколи швидкої зарядки Power Delivery 3.0, Quick Charge;
- Довжина кабелю: 1м.
Конструкція
Зарядний пристрій виконаний у компактному корпусі з термостійкого пластику, що забезпечує безпечну роботу та захист від перегріву. Продуманий дизайн і невеликі розміри дозволяють зручно використовувати його вдома або брати із собою в дорогу.
Особливості
Підтримує швидку зарядку до 20W, що дозволяє ефективно заряджати сучасні смартфони та інші гаджети. У комплекті кабель Type-C to Lightning, що дає можливість одразу використовувати зарядний пристрій без додаткових аксесуарів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Потужність | 20 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Так |
| Функція бездротового заряджання | Ні |
| Дизайн | black |
| Довжина кабелю | 1.0 м |
| Кабель у комплекті | Type-C to Lightning |
| Потужність кабелю | 20W |
- Ціна: 699 ₴










