Бездротовий Зарядний Пристрій Baseus Simple Mini4 Qi2 15W black (P10273300121-01)

1 399 ₴
- В наявності
- Код: P10273300121-01
+380636910844
- +380 (63) 691-08-44Менеджер
- +380 (97) 782-91-46
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бездротова зарядка з магнітним кріпленням!
Основні характеристики:
- Потужність: 15W;
- Кабель: USB Type-C;
- Магнітне кріплення;
- Технология fast-charging;
- Довжина кабелю: 1.5м.
Швидке заряджання
Завдяки потужності 15W і підтримці fast-charging, ця зарядна станція забезпечує швидке поповнення енергії для сучасних ґаджетів без зайвих дротів.
Магнітна фіксація
Інтегроване магнітне кріплення забезпечує надійну фіксацію пристрою під час заряджання, унеможливлюючи випадкове зісковзування. Це ідеальне рішення для смартфонів із підтримкою магнітного заряджання.
Зручність і довговічність
У комплекті кабель USB Type-C завдовжки 1.5 м, що забезпечує гнучкість у використанні та сумісність із більшістю сучасних адаптерів. Компактний дизайн дає змогу використовувати заряджання вдома, в офісі або в дорозі.
Основні характеристики:
- Потужність: 15W;
- Кабель: USB Type-C;
- Магнітне кріплення;
- Технология fast-charging;
- Довжина кабелю: 1.5м.
Швидке заряджання
Завдяки потужності 15W і підтримці fast-charging, ця зарядна станція забезпечує швидке поповнення енергії для сучасних ґаджетів без зайвих дротів.
Магнітна фіксація
Інтегроване магнітне кріплення забезпечує надійну фіксацію пристрою під час заряджання, унеможливлюючи випадкове зісковзування. Це ідеальне рішення для смартфонів із підтримкою магнітного заряджання.
Зручність і довговічність
У комплекті кабель USB Type-C завдовжки 1.5 м, що забезпечує гнучкість у використанні та сумісність із більшістю сучасних адаптерів. Компактний дизайн дає змогу використовувати заряджання вдома, в офісі або в дорозі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Бездротовий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Вихідна потужність | 15 Вт |
| Потужність | 15 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Довжина кабелю | 1.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція бездротового заряджання | Так |
| Дизайн | black |
| Входи | Type-C |
- Ціна: 1 399 ₴










