Відпарювач для одягу Proove Mistia 1640 Вт black (HSPM16400001)

2 299 ₴
- В наявності
- Код: HSPM16400001
+380636910844
- +380 (63) 691-08-44Менеджер
- +380 (97) 782-91-46
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Proove Mistia - ідеальна гладкість за лічені хвилини!
Основні характеристики:
- Матеріал: ABS + PC;
- Час нагрівання: 30с;
- Час роботи: 14 хв;
- Подавання пари: 25 г/хв;
- Потужність: 1640W;
- Напруга: 220-240В, 50/60 Гц;
- Об'єм резервуара для води: 370 мл;
- Довжина кабелю: 1.65м;
- Розмір продукту: 98x225x157мм;
- Вага: 772г.
Ефективність і гігієнічність
Ручний відпарювач Proove Mistia знищує до 99% бактерій, забезпечуючи гігієнічне очищення одягу та тканин. Це ідеальний варіант для тих, хто хоче не тільки освіжити речі, але й позбутися шкідливих мікроорганізмів, залишаючи їх чистими та безпечними для використання.
Швидкість і зручність
Завдяки швидкому нагріванню, Proove Mistia готовий до роботи всього за кілька секунд, що дає змогу заощадити час під час підготовки одягу до виходу. Три режими роботи дають змогу налаштувати інтенсивність пари відповідно до типу тканини, забезпечуючи максимальну ефективність на кожному етапі.
Безпека та економія енергії
Функція автоматичного вимкнення гарантує безпеку під час використання, що особливо важливо у разі тривалої роботи пристрою. Відпарювач вимикається самостійно, коли не використовується, що також допомагає економити енергію та збільшує термін експлуатації пристрою.
Основні характеристики:
- Матеріал: ABS + PC;
- Час нагрівання: 30с;
- Час роботи: 14 хв;
- Подавання пари: 25 г/хв;
- Потужність: 1640W;
- Напруга: 220-240В, 50/60 Гц;
- Об'єм резервуара для води: 370 мл;
- Довжина кабелю: 1.65м;
- Розмір продукту: 98x225x157мм;
- Вага: 772г.
Ефективність і гігієнічність
Ручний відпарювач Proove Mistia знищує до 99% бактерій, забезпечуючи гігієнічне очищення одягу та тканин. Це ідеальний варіант для тих, хто хоче не тільки освіжити речі, але й позбутися шкідливих мікроорганізмів, залишаючи їх чистими та безпечними для використання.
Швидкість і зручність
Завдяки швидкому нагріванню, Proove Mistia готовий до роботи всього за кілька секунд, що дає змогу заощадити час під час підготовки одягу до виходу. Три режими роботи дають змогу налаштувати інтенсивність пари відповідно до типу тканини, забезпечуючи максимальну ефективність на кожному етапі.
Безпека та економія енергії
Функція автоматичного вимкнення гарантує безпеку під час використання, що особливо важливо у разі тривалої роботи пристрою. Відпарювач вимикається самостійно, коли не використовується, що також допомагає економити енергію та збільшує термін експлуатації пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Споживана потужність | 1640 Вт |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.37 л |
| Регулювання сили пара | Так |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Час нагріву до утворення пари | 0.5 хв |
| Час безперервної роботи без доливання води | 14 хв |
| Тип управління | Електронне |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип відпарювача | Ручной |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімний бак для води | Так |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Парковка | вертикальна |
| Довжина мережевого шнура | 1.65 м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 225 мм |
| Ширина | 157 мм |
| Глибина | 98 мм |
| Вага | 0.772 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Дизайн | black |
- Ціна: 2 299 ₴










