Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Baseus Wall Charger QC3.0 - мережевий зарядний пристрій з роз'ємом USB і швидкою зарядкою за протоколом QC 3.0.
Основні характеристики цього пристрою:
- Вихідний роз'єм: USB
- Максимальна потужність: 24 Вт.
- Підтримка швидкої зарядки QC 3.0.
- Номінальна вхідна напруга: 100-240 В.
- Рекомендовано для використання з бездротовими ЗП: Цей зарядний пристрій підходить для використання з бездротовими зарядними пристроями.
- Розпізнавання типу пристрою: Інтелектуальний чип розпізнає тип під'єднаного пристрою і регулює силу струму на виході.
- Матеріал корпусу: Пластик (ABS+PC).
Можливості зарядки: Baseus Wall Charger QC3.0 підтримує швидку зарядку ваших пристроїв, і підтримку протоколу QC 3.0.
Універсальність: Завдяки діапазону допустимої вхідної напруги 100-240 В, ви можете використовувати цей зарядний пристрій у будь-якій країні.
Захисні властивості: Інтелектуальний чип підтримує захист від надлишкової напруги, перезарядки, перегріву або короткого замикання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 24 Вт |
| Потужність | 24 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Так |
| Дизайн | white |
| Бренд | Baseus |
| Матеріал | Вогнестійкий пластик + ABS |
| Розʼєми | USB |
- Ціна: 339 ₴










