Міні-швабра PRC A19 з віджимом white
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні характеристики:
- Матеріал: ABS-пластик із губчастою насадкою
- Призначена для миття підлоги, кухонних поверхонь, скла, обідніх столів та стін
- Обладнана механізмом віджимання губки.
- Розміри: 24 см у складеному стані, 27 см у розкладеному стані
- Ширина насадки: 15 см
Портативна міні-швабра – практичний інструмент для швидкого збирання. Вона вбирає зайву вологу і нові забруднення. Насадка обертається на 180 градусів. Крім того, міні-швабра оснащена механізмом віджимання зайвої рідини.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Швабра з платформою |
| Основне призначення | Для стін, Універсальне, Для вікон |
| Матеріал насадки | Віскоза |
| Наявність механізму віджиму | Є |
| Тип ручки | цілісна |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Колір | Білий |
| Комплектація відром | Немає |
| Виробник | PRC |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр насадки | 5 см |
| Довжина насадки | 15 см |
| Ширина насадки | 5 см |
| Довжина ручки | 24 см |
- Ціна: 389 ₴









